Blog
Serce Po Lewej Stronie.
borys929
borys929 prawie człowiekiem
0 obserwujących 4 notki 499 odsłon
borys929, 18 maja 2017 r.

Czy to już koniec lewicy w Polsce..?? Lewicy jaką znaliśmy..??

144 6 0 A A A

Ale zanim  o lewicy o konkretnie  
 SLD. Jedno zdanie o sobie .
.
Serce mam po lewej stronie . Czyli nie obce mi są sprawy ludzi pracy , emerytów  i rencistów  i ludzi wykluczonych .   Takimi sprawami zajmować się powinna nowoczesna lewica.

SLD  po przegranych wyborach ( gdzie na grzbiet wzięto  niepotrzebny balast z Palikotem na czele) SLD próbuje samodzielnie zaistnieć na scenie politycznej.  I robi to z marnym skutkiem .
Na szefa  SLD rok temu wybrano Czarzastego na którego sam głosowałem i  jak pokazała  rzeczywistość po roku  Włodziu odleciał całkowicie od idei lewicy. Zbratał się  z liberałami z KODowcami  . Dzisiaj SLD  stało się   jedną  z przybudówek  PO. .  Lub przybudówką KOD. A KOD to PO BiS  ( może  nie dosłownie ale..)


Jaki jest dzisiaj program SLD??

Nie istnieje  coś takiego jak program dla ludzi lewicy
Nie istnieje praktycznie żaden  program dla ludzi pracy .  Nie ma żadnego program dla  maluczkich  czyli najbardziej potrzebujących.
Programem Zarządu Krajowego SLD i niektórych szefów wojewódzkich jest załapanie się na stołki do sejmu czy  samorządu lokalnego. Ci ludzie gotowi są  na wszelkie układy z każdym byle wysoko być na liście kandydatów do sejmu czy samorządu terytorialnego..  Temu służą wszelkie działania Włodka i spółki  Moim zdaniem SLD  schodzi na zawsze ze sceny politycznej. Elektorat lewicowy przeszedł w dużej mierze do PiS-u  .  PiS kupił ludzi  programami socjalnymi  powrót do wieku emerytalnego .. Najniższa stawka godzinowa słynne 13 złotych . Czy już ta zwane 500 plus.

Jestem przekonany i wielu ludzi w Polsce, że  lewica w Polsce się odrodzi. Choćby dlatego, że tych biednych w Polsce nie ubywa wbrew propagandzie sukcesu  uprawianej przez obecną ekipie władzy..

Swoja drogą  jak pilnym uczniem komunistycznej telewizji został Jacek Kurski..  Propaganda sukcesu PiS  leci jak za dawnych lat.. .
Ale o  już inne opowiadanko..

Państwa zdaniem jest miejsce na polskiej scenie dla lewicy..?? I jakiej lewicy..???
                                                                                                                                              Piszę jak jest !!


                                       Zibi

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Tematy w dziale Polityka